Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Haver tegnap este felhív, menne ma pecázni Dunakeszi bányatóra... Na jó mondom, legyen. :DD Szóval ma is peccantottam egyet. Az előző alkalmakhoz képest elég felemás képet mutatott ma a víz. Egyrészt keszeget csak hébe-hóba tudtam fogni, azok is aprók voltak. Másrészt viszont úgy sikerült összecsődíteni az 5-15 dekás bodrikat, hogy többnyire 1-2 percenként fogtam belőlük. Szóval egy nagyon pörgős kishalas peca lett a mai. Reggel hosszú előkével kezdtem, de végül egészen 30 centiig kellett rövidíteni, mert egyszerűen kapás után nem mozdultak a halak, az elején több hal jött ki "kapás nélkül". Csali ma egyértelműen a csonti volt jó, érdekes mód pinkire haloványan jöttek, ahogy műszúnyogra is. Hosszúra hagyott trágyagili is jól ment, de nem tudtam vele szelektálni, így maradtam a csontinál. Jó volt ez a nap is, na. :) Most kb. egy hétig nem nagyon fogok ráérni, de jövőhét szerda be van célozva. :K
    Amúgy gyönyörű idő volt, picit meg is fogott a nap, a kezem, ahol felgyűrtem a felsőt, rendesen piros lett.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák