Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz zeg #81 üzenetére

    Az oldalsó fizikai vezérlőgombok valóban elég nehézkesen használhatóak, bár szokható. Persze én továbbra is csak az A105-ről tudok nyilatkozni, a két új szérirát nem ismerem nyilván. De az A105-nél (és szerintem az utódjánál, az A306-nál is, a ZX707-nél passz) az a fő gond a gombokkal, hogy elég nagy a lagjuk. Tehát megnyomom, és nem azonnal reagál, hanem kis késéssel. Ez kissé zavaró. Viszont jó, hogy legalább van valamilyen fizikai gomb a play/stop -ra, meg a számléptetéshez, utazáskor és/vagy séta közben jó, hogy nem kell kivenni zsebből és kijelzőn tapperolni a virtuális gombokat.

    Viszont szerintem jobb lett volna, ha nem Android alapúak ezek. Először azt hittem, hogy ez milyen nagy királyság lesz, mert ugye szabadon bármi telepíthető, mint egy telefonra, mehetnek a streamingszolgáltatók, de rájöttem, hogy tökfelesleges. Elég lenne nekem, ha benne lenne a gyári lejátszóprogram, ami visz minden formátumot és kész. Az Android tuti, hogy feleslegesen még jobban húzza a háttérben az akkut, mintha valami hurka kis rendszer lenne rajta, ami csak azt tudja.

    Kár, hogy nincs nagy felhasználótábora ezeknek, ha sokan használnák ROM buherálók is, talán lenne rá valami kiherélt rendszer.

Új hozzászólás Aktív témák