Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz gergo5991 #47617 üzenetére

    ...belső kábelezésü bicikliknél, hogy a középagy alatt mégis kilógnak... - Mindegyiknél kilóg, fullynál és társainál lazábbra érdemes hagyni a kábeleket, a hátsó taktus mozgása miatt. Beleakadni meg nem igazán fog semmibe, akkor az autók alatt is leszakadt volna már mondjuk a kipufogórendszer.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz gergo5991 #47617 üzenetére

    Nekem nem volt még problémám az alul futó kábelek miatt, pedig még az útállítós nyeregcső kábele is ott futott, akárcsak ezen a mondraker dune bicón. Egyébként ez a dune egy enduro bringa, nem downhill. A két kategória között van különbség, ezzel felfelé is lehet tekerni.
    A mondraker kicsit azért tűnik furának mert hosszabb az első háromszög mint a többi hasonló bringán és ezt egy rövidebb, gyakorlatilag 0 előrenyúlású kormányszárral ellensúlyozzák. Ez a forward geometry. Ettől elvileg stabilabb a bringa és jól is manőverezhető. Rengeteg díjat, elismerést besöpört már, én is próbáltam egy foxy carbont, eszméletlen jó gépek ezek.

    (#47619) Tothgera30: A Glory egy Downhill bringa, a Dune meg enduro. :)
    A Glory-val egy kategóriában a Summum van.

    (#47624) zoli03: A mostani merev vázas 29"-en egy 680-as szélességű kormány van, az előzőn 720-as volt.

    Rottweiler89: Hát, határeset, az a baj ezzel a villával, hogy nehéz mint a sár. kínszenvedés lesz ezzel túrázni, felfelé tekerni. Én a helyedben passzolnám a coilert és vennék egy ilyet: canyon nerve 140 Még én is elgondolkodtam rajta ezen az áron.
    Ha meg dh bicó kell akkor rendes dh vázra építkeznék, nem egy coiler-re.
    De tudom te ragaszkodsz ehhez a vázhoz. :) Nekem volt hasonló, 2 stinky vázam is volt, ismerem ezeket jól, kiváló a mozgásuk de ezek igazából csak lefelé jók, dög nehéz, elavult konstrukció ma már.

    (#47627) fpeter07: Ezek a bicók nem az én világom. :)

    vendingo: Ezek mekkora faznok lehetnek. :) Bírom az ilyen világjáró arcokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák