Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz ---Lasali--- #40974 üzenetére

    Szerkezetileg ilyen szinten sajnos még nem értek a témához, de felhasználói tapasztalatom azért van. Szarul mozgó Fox-al még én sem találkoztam egyébként, bár azt elhiszem, hogy a régebbi verziók jobbak voltak. Gondolom ahhoz képest mozog "szarul", ami nem azt jelenti, hogy tényleg szar. :)
    Nekem egyébként a Marzocchi villák mozgása tetszett a legjobban, egyik ismerősömnek egy 2003-as Marzocchi Shiver SC villája van, pedig régi motoros a kerékpár szervizelés terén.
    [link]
    [link]
    [link]
    Ilyen finoman mozgó villát még az életben nem nyomkodtam, bár tény, hogy nem könnyű darabok ezek a rugós Marzocchik, de működésben mindent vernek. Nekem is volt MX Comp air, 66, 888. Tökéletes volt mindegyik.

    (#40958) D.Orion: Valóban nem tűnik elektromosnak első pillantásra, néztek is a bringások amikor elsuhantam mellettük, konkrétan a XII. kerületben a Hóvirág úton 18-20km/h körül mentem fel. :)
    De a Rácz Aladár út se jelentett különösebb nehézséget, akárcsak a Széchenyi-emlék út.
    Azért volt némi sport értéke is, mert kicsit megizzadtam, kellett azért tekerni, persze max rásegítésen mentem fel, ha visszább veszem, akkor már ugyan olyan kemény mint egy normál bringával, szóval az edzés lehetősége is adott.
    Azért amikor megemeled a bringát a súlya már nem emlékeztet a karbon gépek súlyára, mert ez bizony kő nehéz.

    (#40954) cseter: Köszi! Kellemes bringa, de azért a bosch rendszerű lesz az igazi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák