Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz ZolkoW #215021 üzenetére

    a kép nem adja vissza ezt a nyomvályút-autónyomos utat
    de köszönöm hogy megerősítettetek a kerékpár vásárlásban, 29er felé mennék el inkább

    kicsit azt látom barátaimon hogy tecnhika mániások és megveszik ami épp megtetszik nekik de aztán nem is használják sokat, és nem is terep szerint választják, én pedig abból indulok ki hogy először megkérdezem a tapasztaltabb bringást,utána járok mi mire való mi mire jó, überjó ez a 26os carbon fully is amikor ráülök a 95 kilómmal hogy hullámzik alattam mint egy rugós fotel,de egy kétórás terepezés engem még trekkingen se készített ki,még talán pont hogy felpörget :)
    a sík repedezett rázós klasszik magyar úton való monoton(ha ingerszegény a táj, vagy alapozok) tekerés jobban leszív legalábbis azt érzem,kellett nekem Országútit venni :DDD (egyébként nem bántam meg nagy élmény :B :)

    apropó országúti:lejtőzésre ugye droppon kellene fogni, nekem ha veszély van(nagy forgalom, előznek,vagy lejtő) nekem a dropon való kormánytartáson semennyire sem érzem magam biztonságosan, van e valami videó ahol a pontos technika vagy fogás van? nehezedjek rá vagy törzsből tartsam magam és a droppot csak "fogjam"?
    ugye nem bir az ember rátámaszkodni könnyen ezért nincs meg a tecnhika hogy a testsúlyomat hogy vigyem rá,melyik a stabil drop fogás nagyon nem találom még

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák