Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Strezi

    őstag

    válasz superecneB #80988 üzenetére

    Bécsből repültem barszelónába, onnan pedig egy nagy busszal szedték össze a 11 fős csoportot és mentünk még három órát Ainsa-ba. Kb 10 - 16 - között érkezett mindnki. Kellett a nagy busz, mert a biciklikkel tele lett a csomagtartója...

    Bicót egy kartondobozba csomagolatm, amit az Alpinbikba kaptam. Sajnos nem tudtam bicikliszállító táskát venni, mert amit rendeltem elvitték előlem és kiderült hogy nem lehet itt magyarországon pikk-pakk kapni másikat sem :((( Végül nem volt semmi baj a kartondobozzal, csak a csomagolás tartott kicsit tovább. Pláne hogy egy 26-os bringa dobozába kellett a 29-est besűrítenem. Emiatt a gumikat is le kellett engednem, de szerencsére újra vissza gyógyult a belsőmentes rendszer pumpáláskor.

    A csacsi az egyik ösvényen szegődött a nyomunkba, és kitartóan követett kilométereken át :Y :C Jól ment lefelé és felfelé is ;] Lehet hogy az oldaltáskámban lévő banán vonzotta. Végül egy dróthálónál maradt hátra. Remélem hazatalált már :DDD

    Hasaggymeg: A csoport többi tagja mind tapasztalt endurós ill DH-s volt, megfelelő biciklikkel. A csajszi alatt is valapi profi karbon Ibis bringa meg 2.5-ös gumik voltak... A túra végére már gyorsabb voltam nála, de nem mindenhol. Rájöttem, hogy terepen egyszerűen nem szeretek 30 környékén menni, ezek meg simán elengedték és átzúztak az ilyen egyszerűbb részeken. Alig várom hogy újra tekerjek az itthoni "teknikás" részeken :DDD

    Első videó, csak aszfaltos gurigázás a szállás felé + duma

    [ Szerkesztve ]

    Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Új hozzászólás Aktív témák