Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuko

    aktív tag

    Sziasztok!
    Nemrég kértem itt segítséget, akkor tudtatok segíteni, most is hozzátok fordulnék.
    Megcsináltam a régi 26-os montimat, hajtom is amikor tudom, 1-2 kiegészítőt szeretnék venni hozzá, hogy kényelmesebben/nyugodtabban tudjak bringázni.

    - Lakat, illetve lánc választással kapcsolatban olvastam, hogy olcsóbb kategóriában az U-lakatnak vagy a láncnak van a legtöbb értelme, de az U-lakatnál jobb lenne nekem egy hosszabb lánc. Kérdés: milyen lakatot kellene vegyek egy erősebb fém lánchoz, hogy megfelelő védelmet biztosítsak?
    - Olcsó km órák közül van ajánlott modell, vagy nagyjából mind ugyanazt (nem) tudja?
    - Első lámpa is kellene, Richuang P35 lesz valószínűleg ph-ról, mert zseblámpaként is jól jönne, de elvileg ha nem tekerek sötétben, akkor 500 forintos kínai is ugyanolyan jó, ugye? (elsődleges célom vele a büntetés elkerülése)
    - Csomagtartókat is nézegettem, ha jól tudom, összteleszkópos bringával csak a nyeregcsőre rögzíthető típus kompatibilis. Hol érdemes venni, mire érdemes figyelni? (Itt is leginkább az alsó kategória játszik.)

    :R

Új hozzászólás Aktív témák