Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Zebu #3694 üzenetére

    :DDD

    Amúgy nem értem miért nem lehet állítani a frissítési gyakoriságon.
    A Locus Pro-ban (bocsi, csak túráztam is párszor és ezért áll annyira közel hozzám :B ) pl manuálisan be lehet hangolni egy tracker sémákat a szerint, hogy milyen felhasználásra szánjuk. :K
    Pl futáshoz beállítható egy kisebb frissítési gyakoriság, beállítható erősebb magasság-szűrés, az iránytű figyelembe vétele, stb. Míg egy gyorsabb járműhöz megadható gyakoribb frissítés, stb.
    És akár dinamikus séma is használható, hogy mondjuk adott sebesség alatt kisebb frissítés, adott sebesség fölött gyakoribb.

    Na most ezeket hiányolom a tracker alkalmazásokból, amik lényegében csak egy front-end programok és semmihez nem lehet hozzányúlni a motorháztető alatt. És mindegyik statikus mintavételezést végez, semmi intelligencia nincs bennük. Pl. miért nincs mondjuk térképes korrekció, ha van elérhető térkép?? Mondjuk ráhúzza egy Gmaps-re a rögzített útvonalat és korrigál adatbázisból. :U
    Nem hinném, h ilyenek csak nekem jutnak eszembe...

    Ezek alapján ST-t én egy gyorsabb járműhöz választanám, ahol nem kacskaringózik annyit a gps pozíció.
    A többit meg lassú mozgáshoz, futáshoz, sétához, stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák