Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solad

    őstag

    válasz emre #17033 üzenetére

    Nem a sisak hiánya fog megölni, hanem a józan ítélőképesség hiánya. Azt meg sajnos nem adják a jogosítványhoz. Ha meg átmegy rajtad a kamion tök mindegy mi van rajtad.

    Valóban. Egyszer robogóval józanul megítéltem, hogy biza elsőbbségem van, mint egyenesen továbbhaladó, ha már a lámpa sárgán villog, szemben pedig a kanyarodósában megállnak, szóval nem lehet gond. Aztán már ítélkezhettem józanul, amikor kb öt méterre jártam és a koma meggondolta magát, hogy ő biza most mégsem adja meg az elsőbbséget és kanyarodik egyet. Befejeltem a szélvédőt, tört a vállam és most lesz a negyedik térdműtétem. Végül is igazad van, sisak nélkül valószínűleg tényleg nem kellett volna ennyi térdműtét. :U

    Azt meg már meg sem említem amikor a Merida sisak széttört a fejemen az aszfalttal találkozva mert épp pár hiperpigmentált kölyök jó mókának tartotta, hogy két marék követ odavág a görkoris elé...

    Tényleg szíved joga, hogy ne viseld, és kívánom, hogy soha ne bánd ezt meg, de tényleg nem játék.

    No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Új hozzászólás Aktív témák