Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #148584 üzenetére

    Mavic felniket dicsérni szokták, de én ezt az UST dolgot máig nem értem. UST felni csak UST gumival kompatibilis és ez a Mavic csak Mavic UST szeleppel műkszik, vagy hogy? :F Vagy minden működik mindennel?
    A bike-discounton én semmi ilyesmit nem látok, hogy drágább lenne a szállítás vagy valami, de a "Shipping" résznél leírja a dolgokat... ha jól látom, akkor a nagyon nagy méretű cuccokból nem tudnak kettőt egyben küldeni, ezért a szállítási költség magasabb, de szerintem a felni még belefér. Nekem mondjuk egyik kerekem a rosebikes-ről külön jött meg DHL-el, pedig egyszerre rendeltem pár aprósággal, de ők nem számoltak fel érte semmilyen extra kültséget.
    Az összeválogatott tubeless szetted szerintem rendben van, csak ne felejts el két szelepet is rendelni. A felniszalag mondjuk picit gyengén ragad, de ha alaposan megtörölgeted a felnit, akkor nem lesz gond vele, leszámítva, hogy be fog szivárogni a tej a küllőkhöz.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák