Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    Sziasztok!

    Szombat esti agyzsibbasztó kérdéseim jönnek így a BL döntő előtt, bocsi előre is a lámaságomért, csak mostanában se bringázni nem lehetett az idő miatt, se foglalkozni nem tudtam a dologgal sajnos, úgyhogy most itt egyben tenném fel a kérdéseimet. Használt bringa vásárlás utáni kis apróságok :D

    1.) A fékproblémákat már írtam korábban, a hátsó beállni látszik, az elsőt meg meg fogom csinálni, legalábbis megpróbálom majd, se szerintem az egyik fékpofa/betét nem járja be igazán az utat, hanem beragad belső állásban, ez hidrós tárcsaféknél mennyire gáz?

    2.) 3x9 Deore XT váltószett van a bringán SLX váltókarokkal [asszem ilyen], szóval nemrég vettem észre, hogy a váltás hiába pöpec, a váltókaron a kis piros biszbaszok nem mozognak se jobbra, se balra, magyarán nem jelzik a váltást. Erre van valami megoldás, meg lehet csinálni?

    3.) Tudtok boltot, üzletet javasolni, ahol lehet külsőt venni azonnal? Egy Schwalbe Nobby Nic kéne, mert elöl az van és jó, de hátul egy másik van (michelin) sokkal kisebb barázdákkal, így azt is cserélném Nobby-ra. Amellé meg vennék abból a Michelin XCR Dry-ból még egyet, lazább terepre, vagy oda ahol több az aszfalt.
    Azért boltba venném, mert ezeket a jelöléseket még nem igazán értem, pl [(57-552)] - Nobby Nicből csak egyféle köpenyű van? Ha valaki elmagyarázná, hogy az 57, illetve az 559 köpeny mit jelent és mit kell nézni (gondolom a felnin), azt is nagyon megköszönném! :B :R

    Bocsi a tájékozatlanságomért, egyrészt most ásom bele magam jobban a témába, másrészt az elmúlt 2 hétben tényleg nem tudtam erre időt szánni, így a legegyszerűbb, mégha ciki is kicsit. :D

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák