Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Srácok, a múltkor érdeklődtem, hogy a haveromnak milyen telót ajánlotok... ő végül nem tudom mit vett, vagy vett-e már valamit, amikor legutoljára kérdeztem, a recon silver-t nézegette.
    No de mostmár én is elkezdenék infókat gyűjtögetni (hideg van, esik és fúj a szél, nem tudok tekerni :DDD ), kb. egy hónap múlva, szülinapomra meglepném magam valamivel, Epixon-ról le lettem beszélve, Recon Silver-ről szintén, de a napokban találtam egy ilyent. Ez vajon megéri az árát? Ahogy elnézem ez az új 2019-es Recon és teljesen más a belseje mint a réginek, elvileg egyes alkatrészeket a Revelation-ből örökölt. Meg már nincs külön Silver-Gold verzió, csak ez a Fast Black bevonatos cucc. Gondolom senki nem próbált még ilyent, de azért vélemények érdekelnének... Ez most vajon hozza a régi Recon Gold szintjét, vagy csak a Silver-ét? Esetleg már simán régi Reba szint lehet? Revelation-t vagy bármilyen Fast Black-es RS-t próbált már valaki? Az ára pont beleférne a keretembe, sőt, olcsóbb mint a Manitou Markhor, amit régebben nézegettem.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák