Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz dqdb #10773 üzenetére

    Épp a Meridára írtam, hogy nem gyártják inchenként is a legkelendőbbeket.

    Persze hogy kapitalizmus van és nem kívánságműsor, de van pár sikerszériája minden cégnek, amiből valószínűleg gazdaságilag is megérné részletesebb repertoárt tartani.

    A középkategóriától meg végképp, mint említettem, ha más nem: --> Legyártani egy adagot (pár száz db), félrerakni mint üres vázat és ha érkezik megrendelés rá akkor összepakolják a gyárban vagy importőrnél a típusra jellemző alkatrészekkel és mindenki boldog.
    A csővágó és hegesztőgépnek meg oly mindegy milyen méreteket ír be a kezelő.

    Szerintem ennyi bőven beleférne, ha esetleg rajtuk marad - amit nem tartok valószínűnek az átlagméretből - akkor pediglen ki lehet szórni szezonvégi akcióban és még úgy is bekerülési költség felett vannak.

    Azért ez a típus nem a legolcsóbb és leggagyibb kategóriában futott annak idején.
    Azonban más Kellys típusokra is írták a fórumokon, testbike-n hogy 17,5 kicsi, 19,5 nagy, tehát 18,5-et a vevők jó része vett volna.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák