Hirdetés

Aktív témák

  • tr00p3r

    őstag

    válasz Ariadne #22817 üzenetére

    Hát ha kedved van az már elég szerintem. Nem versenyezni megyünk/mennénk. Amúgy is úgy gondoltam, hogy vagy kocsival vagy vonattal mennénk. Hogy senkinek ne legyen túl megerőltető. Kismarosról feltekerhetünk aszfalton Királyrétre és onnan tovább a célunkig (Akkor nem kell fizetni a parkolásért, ami 600.- egy napra). Vagy Kisvonattal Kismarosról Királyrétig. Azt is csinálhatjuk, hogy csak a Foltán keresztig megyünk. Az nem sok, max 8 km, igaz végig felfelé. :DDD Ott a felfelé és a visszavezető út sem technikás. A kereszttől még 3 km a Csóványos kilátó. Szerintem nem érdemes kihagyni.

    Mint írtam én sem vagyok a legjobb formámban! Sőt!!! Sz@r vagyok. De m int írtam itt a társaságban tekerésről és a topikunk tagjainak találkozásáról lenne szó. Volt sok hely, amit én sem vállaltam be és toltam lefelé a kecskét. Amúgy a lencsét és is lehet, kipróbálnám, de sajnos szerintem egy említett csomag árából megvan az optikai keret és a lencse is. és örök darab lehet....

    @mindenki aki jönne: tervben van a túra, de még csak kezdeti stádiumban. A kivitelezést kell összeegyeztetni. Jó lenne, ha nem esne és nem ártana, ha sütne a nap. Hosszú az út felfelé, de azért nem baj, ha nem fázunk. :P

    Addig is kedvcsinálónak:

    Csóványos kilátó: [link] Lehetséges útvonal: [link]
    Foltán kereszt: [link] Lehetséges útvonal: [link]

Aktív témák