Hirdetés

Aktív témák

  • TexT-BoY

    addikt

    válasz Jorus #2086 üzenetére

    Van a sufniba valami NS bike cimü szar megsépeklve drop of feliratu fossal meg néhány honaj vagymi hone alktarésszel, meg hidrás fékekkel :B ;) :P (csak az esés óta mnem vettem elő sokat:D amugy vicces volt mert 70-ért adtam el havernak a subrubant aztán pedig 45-ért vettem tőle vissza:D)
    Ez egy ilyen bootba járos téma lesz, meg lehet hogy a fent nevezett ugrabogra vas eladásra kerül ha meglesz a jogsim.. de ez a vas marad..
    (HT váz, Araya kerekek, sram 9.0 fékek, LX hajtomü csak nagy tányérral, futofelületes gumik/sose gondoltam volna hogy ilyet én használni fogok.. :D/, point SS feszitő)
    De ezzel maximum patákra felugrás lesz. Meg ezzel akarok edzésre járni a nyáron. Semmi extra elvárás. azt gondolom hogy jó sulyba lesz. hiba forrás ohne... csak tekerni akarok. a mult nyarat végig szereltem. elég volt.. .
    Asszem megveszem akkor ha nincs más hasonlo tudásu villa.

    jah és van pár aldó cuccom. meg ilyen ingyen elvihetős is van akinek kéne...:
    eladó:
    Sora váltó made in tr00per használtam 1hetet aztán SS-re váltottam, mára megszoktam és nem is kell mr.
    Magura Julie féktestek.
    Plasmatic 160 és 203 alu tárcsák.. Elvileg nem hütöttek igy nemtudom mire lehetnek jók, de hátha:D.

    ingyen:
    Nauzer mistral váz meg 1-2 sallang amir ajta maradt:D meg majd még körbe lesek. Lehet van 1-2 kerekem is.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Aktív témák