Hirdetés

Aktív témák

  • sekli

    addikt

    Helo
    Kene egy kis segitseg...!
    Nehany honapja vettem egy orszaguti bringat, de hat csak ugy, mert rajottem, hogy milyen olcso, es mar kissrac korom ota nezegettem oket...
    Na most mivel nem nagyon ertettem hozza, vettem valamit, ami az akkori aprohirdetesek kozott szvsz nagyon jo ar/ertek aranyu volt...

    Nemsokara viszont bicikliturara indulunk, es nem szivesen indulnek el potgumi nelkul..., ugyanis a tura tokamatorokbol all, egy embert leszamitva mindenkinek sima MTB-ja van otszaz forintos belsovel, amit viszunk parat, ne de nekem nem...

    Ez a problema, ugy nez ki, hogy nem tudok az indulasig a bringam kozelebe kerulni, es most budapestrol kene ezt elinteznek, itt kene vennem valamit...

    A gumi allitolag szingo (valami nagyokos mar elbizonytalanitott ebben is), arra emlekszem, hogy 700x20C volt rairva, meg, hogy Hutchinson, made in france, bar ez gondolom nem tul lenyeges..., ugy nez ki, (ahogy szerintem egy szingonak kene), hogy egy feher alap gumira ra van ragasztva a futofelulet, ami egy ket helyen a ragasztasnal felnyilt (ezert latom)... hogy milyen a felni, vagy, hogy van-e perem, vagy sem, hat azt nem tudom...
    a szelep az a nyomi tuszelep...

    ez alapjan mennyire egyertelmu, hogy mit kell vennem? foleg hol, ugyanis egy-ket boltba beneztem, aztan csak igy bamultak, hogy szingo...

    nem szeretnek feleslegesen valami mast venni, mert nem annyira olcso...

    koszi a segiseget elore is...:)

Aktív témák