Hirdetés

Aktív témák

  • Dirtyz

    őstag

    válasz szatocs #10926 üzenetére

    Igen, óra "csinálta". A Polar órák egyes tipusai képesek ilyenre, sőt, még ilyenebbre is. :)
    Polar. Azon a diagrammon látható kék vonal a sebesség (ha jól tudom), a sötét piros a szintrajz, a legfelül látható cikcakkos pedig tr00p3r kolléga pulzusát mutatja (kezdődő infarktusát jelzi :D )

    Nagy-nagy tiszteletem minden fórumtársnak, aki tegnap végignyomta a távot! xcbiker, örülök, hogy találkoztunk végre, tr00p3r, bocs, hogy nem vártunk meg, csak a csapat ment kajálni, raczger, te nagyon erős voltál, Kékesről lefelé előztelek meg először, de ezek szerint nem vettél észre, amikor elcsörtettem melletted :DDD .

    A két hét kihagyás és a nátha nem tett túl jót a tegnapi teljesítményemnek. Reggel mi is késtünk, reggeli nélkül, egy zselével a gyomromban indultam neki.Kékesre felfelé csak a pulzusra figyeltem, nem nagyon akartam 170 fölé engedni. Kékesen én is majd megfagytam, lefelé meg pláne. Az erdős, technikás lefelék nagyan jól mentek, a technikás felfelék is, kivéve 2X, amikor megálltak előttem és nem tudtam tovább menni.

    Remélem 24óráson újra összefutunk!

    [ Szerkesztve ]

    Védd a fákat, egyél hódot!

Aktív témák