Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz Kávé Kálmán #39763 üzenetére

    A balkezesség csak akkor előny, ha magas az ember fájdalomküszöbe. Ha ballal tartod, akkor tekerés közben a daráló el akar fordulni a kézről, amit kénytelen vagy izomból megtartani. Ha jobb kézzel fogod próbál rátekeredni a kezedre, így sokkal kisebb időmérő kell, cserébe nyomja a csontot mint állat. A képen is látszik, hogy bár tekerem (csak nekem sikerült a padon megállás nélkül) a mosolyom nem őszinte. Olyan nyomot hagyott a jobb kezemen, hogy 10 perc múlva is látszott. Van fotó is róla, feltehetitek, ha ki nem töröltétek :)

    Hg1- amikor én gyerek voltam, még divat volt átszoktatni a balkezeseket, ez nálam részben sikerült, így szinte mindegy mit melyik kézzel csinálok (sokáig írni is ment mindkettővel, csak masfelé dőltek a betűk), így ez nem volt gond. Egy modern balkezes viszont próbálja ki mielőtt megveszi.

    Kálmán: szétszedni én is bármit szétszedek. De össze is tudod rakni? (ezzel az idővel mára szerintem megkapod a piroslapot)

    [ Szerkesztve ]

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák