Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyika1

    tag

    válasz Attti73 #4482 üzenetére

    Sziasztok!

    A hangyás képernyő már nekem is előjött kétszer csak az aksi kivétel oldotta csak meg, de ez most a legkisebb problémám, mivel elromlott a G3 hangerő szabályzó gombja. :((
    Hiába nyomkodom le-fel, nem történik semmi, küldhetem vissza gariban a tmallboxnak. Mázli, hogy nem buheráltam a fóliás antennával a gps-t, pedig erősen gondolkoztam rajta a fórumtársak sikerén felbuzdulva. Olvastam, hogy maliszka már sikeresen visszaküldte javíttatni a G3-t, viszont ilyenkor gondolom az eredeti romnak kellene rajta lenni és itt van a bibi. :Y
    Most Apeelme ics romja van rajta nagy megelégedésemre, így a CWM recoverybe (v5.5.0.4) be tudok jutni a kikapcsoló képernyőről, viszont már nem tudom a recovery menüpontot kiválasztani a gombok hibája miatt. :F Itt elakadtam.
    És ha nem nagy kérés, valaki tudna segíteni angolul megírni Justinnak, hogy mi a probléma a telóval, garanciában kérném a javítását/cseréjét a készüléknek és hova küldjem vissza. Sajnos nem megy az angol ilyen szinten, google fordítóval meg félek nem lenne pontos a megkeresés.

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák