Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hakos1987

    őstag

    Kedves Moderátorok, PH-sok!

    Szeretnék javaslatot tenni az apro módosítására. Az alábbi volna nemes egyszerűséggel a problémám:
    Nagyon elszaporodtak a csalások, amit saját bőrömön is megtapasztaltam sajnos. Másik sajnálatos tapasztalat, az a ,,Akikkel jó vigyázni üzletelés során" topik haszontalansága... Van olyan felhasználó, aki átverés, hitegetés, szivatás miatt 3 ember is bejelent... beír az adott topikba, még csak nem is tagadva a dolgot... Szankció, végeredmény? semmilyen kizárás, felfüggesztés, de még csak a PH megbízhatóságba a 3-ból egy sincs beírva!! így azt gondolom hogy szinte értelmetlen ez a topik, elsírhatjuk bánatunkat, de senkit nem érdekel.
    Az a felhasználó, akit meg megkárosítottak, így járt, a csaló meg röhöghet a markában, még csak ki sem dobják. Persze ha kizárják, sokszor azonnal újra regisztrál.
    Ezért az alábbiakra gondoltam (gondoltunk, többen a fent említett topikba kezdtük írni....):
    Ki kellene találni egy olyan rendszert, ahol egyértelműen csak a megbízható PH-sok hirdethetnek. Például kezdetben az olyan tagok, aki magasabb rangú, mint lelkes újonc, kezdetben csak azok, akiknek most min. 5 pozitív értékelésük van és nincs negatív, legalább 1 éve tagok..... Továbbiakban úgy gondolom a meghívásos rendszer lenne megfelelő, ahol a meghívó felelne a meghívottért, így ha csalásra kerülne sor, mindkét tag kizárásra kerülne. Újra bekerülni pedig ismét csak meghívással lehetne, ahol szintén felelősséget vállalnának egymásért... (pl. tuti nem hívnék meg olyan tagot, aki jönne kuncsorogni, hogy kivágták, és visszajönne, ellenben mondjuk haveromat, aki tudom, hogy korrekt és tudom az elérhetőségeit is probléma esetén....) Továbbá a régi (3-5 hónapnál régebben bejelentkezett) tagokat kidobni (feleslegesek...), és a 3 hónapnál régebbi, 1 hónapnál régebben UP-olt hirdetést is törölném. Egyszerűen sok a felesleges ember, apró ezen az oldalon. Aki használja, az úgy is legalább hetente 1X bejelentkezik, de olyan nem fordul elő, hogy több hónapja nem látogatja az oldalt, majd gondol egyet és meglesi.... no meg ez az aprókra is igaz, elég zavaró, mikor keres az ember valamit, lesi a kidobott találatokat, aztán fele már több hónapja nem uppolt, ,,érvénytelen" hirdetés....

    Szerintem ezek a változtatások már nagyon ráférnének az egész rendszerre, mert lassan több a csaló, mint a ,,hasznos" felhasználó... már pedig az én kedvem is kezd elmenni az egész oldaltól, aztán végül mások se maradnak, csak csalók, meg az 5X regisztráltak.... Jah, és a meghívásos rendszerrel ha nem is lehetne kizárni a többszöri regisztrációt, azért elejét lehetne venni, hogy aki csalni akar, kapásból 3 felhaszn. névvel nyomja....

    Remélem legalább annyit ért ez a ,,kis" üzenetem, hogy egy kicsit mindenki átgondolja, hogy lehetne jobbá tenni az aprót, fórumot....

    [ Szerkesztve ]

    Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

Új hozzászólás Aktív témák