Hirdetés

2019. június 18., kedd

(#7101) Integra válasza Winner_hun (#7100) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

egyszerűen nem értem a logikáját ennek, hogy ez miért így van. logikátlan.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7102) Cathfaern válasza Integra (#7099) üzenetére

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Teljes mértékben támogatom ezt a felvetést :K

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#7103) Oliverda

Oliverda
(Jómunkásember)

Azt esetleg nem lehetne megoldani hogy URL-ről is lehessen képet feltölteni a kis magántárba? Bizonyos esetekben kényelmes lenne ha nem kellene először lementeni majd utána feltölteni egy képet.

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#7104) Integra válasza Cathfaern (#7102) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

gyűjtsétek valahova egy doc file-ba a jó öteleteket, szavazza meg a nagy tanács, aztán toljátok Panther orra alá:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7105) CPT.Pirk

CPT.Pirk
(Jómunkásember)

Nem lehetne engedélyezni az 1920*1080-as képek feltöltését a PH-ra?

HD-s fórumban, meg a hozzá kapcsolódó logoutos írásokban komoly hasznát vennénk, ha nem csak 720p-s képeket lehetne...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7106) dedix

dedix
(kvázi-tag)

Lehet masok mar megemlitettek elottem, de szerintem nagyon hasznos lenne az aprohirdeteseknel nehany kategorianal kiboviteni az alkategoriakat. Pl. a ramoknal, meret szerint. A multimedia es a nyomtato, szkenner kategoria is elegge raszorulna hasonlora. Gondolok itt az "egyeb"-re. Valamint mivel egyre tobb a javitassal foglalkozo hirdetes, oket is kulon lehetne szedni. Hirtelen ennyi. Koszontem. :R

Asztali, hordozhato PC javitas, bovites, karbantartas --> pcdr.atw.hu / 06 húsz 950 4074

(#7107) animatrix11

animatrix11
(őstag)

üdv

Hogyan tudom megcsinálni hogy igy linkeljek egy adott oldalt a phn: href.hu/x/9t9y (szándékosan nem linkbe raktam ki) ezt az 1ik kollégánál találtam a kivel érdemes üzletelni topikból névre szűrve, azért érdekel mert jóval rövidebb mintha az egészet kimásolom, thx :R

remélem jó helyre irtam hirtelen ezt a topikot találtam

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#7108) Winner_hun válasza animatrix11 (#7107) üzenetére

Winner_hun
(Jómunkásember)

href.hu

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7109) animatrix11 válasza Winner_hun (#7108) üzenetére

animatrix11
(őstag)

köszi :)

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#7110) tildy válasza DemonDani (#7089) üzenetére

tildy
(PH! nagyúr)

Szerintme szimplán ki kéne cserélni a nagyúr rangot...
Pl. törzsvendég, vagy rezidens, vagy veterán, megszállott....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7111) Lenry válasza Winner_hun (#7100) üzenetére

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

plusz ha már itt tartunk: lehetnének threadek
az index fóruma egy rakás hulladék, de egyetlen jó dolog van benne, és az a beszélgetés fonalak: egy klikkre kiszűri az adott hsz-re adott válaszokat, és az előzményeket. nagy topikokban sokkal könnyebb lenne beszélgetéseket visszaolvasni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7112) Winner_hun válasza Lenry (#7111) üzenetére

Winner_hun
(Jómunkásember)

Na igen, de amikor egy valaki egy hozzászólásban több hozzászólásra válaszol akkor már mindegy..

(#7113) jerry311

jerry311
(PH! nagyúr)

Csak nekem döglődik a Logout, meg az apró, meg gyakorlatilag a többi ami nem prohardver.hu?
"503 Service Unavailable
No server is available to handle this request."

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/RailwayRelay/ - League of Legends: spambox

(#7114) tildy

tildy
(PH! nagyúr)

Válasz esetén quote is lehetne...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7115) szente válasza jerry311 (#7113) üzenetére

szente
(PH! addikt)

jah,már meg van a topikja... :B

[ Szerkesztve ]

(#7116) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

Lehetséges valahogy korrektornak lenni, egyszerű, halandó PH user létemre? :)

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista |

(#7117) Csabee.

Csabee.
(PH! félisten)

Üdvözlet!
Nem tudom hogy felmerült-e a kérdés, de lenne egy javaslatom a kereső motor "átírásához"
Pl olyanra gondolok hogy ha rámegyek prohardveren hogy fórum, és ott a keresőbe beírom a "Windows" szócskát, akkor a keresési listázáson előre a pirossal kiemelt szakmai topicocat kilistázná!

Milyen ötletnek találjátok? Megvalósítható ez?

Üdv: Csabee.

(#7118) tildy

tildy
(PH! nagyúr)

Nem tudom mekkora munka, és mennyire működőképes, de a hozzászólás bevitelre nem lehetne egy amolyan káromkodós szótáras preg_replacet ráereszteni? Kevesebb ban lenne, de ha csúnyát gondol az ember, az kultúráltam átjönne.

(#7119) Móci válasza TazLeacher (#7060) üzenetére

Móci
(PH! addikt)

Én azt úgy is el tudnám képzelni, hogy az adott panel színével megegyező árnyalatban menne a spoiler szövege. Így nem látszanának alapból a betűk, maximum kijelöléssel, ha valaki el akarja olvasni. Bár a spoiler gomb elegánsabb, de valóban szükség lenne már valamelyikre...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7120) puttputt

puttputt
(őstag)

Miért lehet az, hogy egy adott személyes bejegyzés, stb. első hozzászólásánál nem tudom használni az alsó sort? (Azaz a Félkövér... Smiley-k...) A 2. hozzászólástól viszont ismét reagálnak a panelek, ikonok...

Mod.: Érdekes, ha rászerkesztek, akkor már minden rendben, az elsőnél is. Fura.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7121) Fecogame

Fecogame
(PH! kedvence)

Javaslatom:

A privát üzeneteket lehessen addig módosítani, amíg az a másik fél el nem olvasta. Időkorlát lehetne annyi, mint a fórumon.

Gyenge a hálózati jel? 4G/LTE antennák, raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7122) Winner_hun válasza Fecogame (#7121) üzenetére

Winner_hun
(Jómunkásember)

És ha te elkezdesz szerkeszteni és közben nyitja meg, elolvassa, esetleg válaszol is amíg te szerkesztesz akkor mi van?

(#7123) Fecogame válasza Winner_hun (#7122) üzenetére

Fecogame
(PH! kedvence)

Nem engedi megszerkeszteni.

Gyenge a hálózati jel? 4G/LTE antennák, raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7124) Rive

Rive
(PH! kedvence)

A hozzászólásszerkesztő ablak alá hasznos lenne még egy blokk, benne - kattinthatóan - a magyar ékezetes betűkkel.

Lassan frászt kapok, hogy a munkahelyi billentyűzetemen nincs hosszú i. És azért vannak néhányan, akik külföldről fórumoznak, ahol vagy van magyar billentyűzet, de inkább nincs.

Esetleg lehet úgy, hogy a felhasználó a beállitásainál megadja, hogy megjelenjen-e vagy se.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#7125) puttputt válasza Rive (#7124) üzenetére

puttputt
(őstag)

Nagyon konstruktív ötlet! :K Támogatom!

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7126) Ndruu válasza Rive (#7124) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Jobb Alt + J = í
Jobb Alt + I = Í
Alt + 161 = í
Alt + 0205 = Í
vagy Képernyő-billentyűzet (Start - Programok - Kellékek - Kisegítő lehetőségek - ...)

Harrrr!!!!

(#7127) Kis Joe

Kis Joe
(fanatikus tag)

sziasztok!
Lenne gey ötletem....
Jó lenne ha a privát üzenetekben is működne kereső. Elég sok üzenetet fogadok napi szinten általában és ha elfelejtem hogy mi hogyan kivel akkor elég macerés 20-30 üzenetet áthámozni.
Még egy dolog...
Jó lenne ha az üzeneteknél lenne olyan funkció hogy olvasatlannak lehetne jelölni.
Köszi!
KJ

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#7128) wwenigma

wwenigma
(Jómunkásember)

1., 1440*900 as pH! téma

2., Hardveraprón berakni a teljes magyarországi településlistát és KÖTELEZŐEN választani kelljen...!!!!!

:W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7129) Fecogame válasza wwenigma (#7128) üzenetére

Fecogame
(PH! kedvence)

1., Miért pont 1440*900? Akkor már lehetne 1280*1024-es is :U

2., Ezt még kiegészíteném: Ha valaki postáz, azt is lehessen bejelölni.

(#7130) wwenigma válasza Fecogame (#7129) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

1., 1280*1024-nél még nem zavaró az alap 1024*768...

2., postazast lebeszelik az emberek de kibebabebabttul unom mar hogy nem lehet normalisn keresni varosra.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7131) D1Rect válasza wwenigma (#7130) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Egyszerűen lehetne egy település mint "posta".

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#7132) fekeandras

fekeandras
(őstag)

Ezt kaptam az előbb privátban.(nem először):

,,szeva, létrejött egy uj weboldal ahova teis tudsz feltölteni cuccokat csak regelned kell de persze leis tudsz tölteni teljesen ingyenesen.
Csak katt arra hogy LINK: [link]"

Nem lehet valahogy azt megoldani, hogy egy ilyen warezolásra buzdító hülyegyereket végleg kirakjatok az oldalról? Megoldható az, hogy ő ip címéről a későbbiekben egyáltalán ne lehessen elérni az oldalt?

ui: látom a 'modkerben már többek is jelezték őt.

(#7133) Winner_hun válasza fekeandras (#7132) üzenetére

Winner_hun
(Jómunkásember)

És ha nem fix ip-je van akkor mi van?:)

(#7134) fekeandras válasza Winner_hun (#7133) üzenetére

fekeandras
(őstag)

Akkor küldjenek rá napalmot. :D

Tényleg rohadt idegesítő, már más néven futó usertől is megkaptam nagyjából ugyanezt az üzenetet.

(#7135) D1Rect válasza fekeandras (#7134) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Ha spames warezt kapsz, ha minden igaz a NHH-nál lehet jelenteni.
Pusztuljanak az ingyenélők. ;]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#7136) Kasza08 válasza fekeandras (#7132) üzenetére

Kasza08
(őstag)

megkaptam én is.

(#7137) Lauda

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A sok idiotat is bannolni kene amit muvelnek a modker topikban. Le lett irva ezerszer, hogy eleg egyszer jelezni, de beirja baszki 100.-nak ugyanazt. :O :C

(#7138) keldorpapa88 válasza Lauda (#7137) üzenetére

keldorpapa88
(Jómunkásember)

Javaslom az említett topic nevének átírását erre: Moderátort keresek! (mielőtt jelentesz, olvass vissza)

[ Szerkesztve ]

AT-SLO-IT-FR-ES transit

(#7139) Lauda válasza keldorpapa88 (#7138) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

De azutan irta be megegyszer, miutan elolvasta az elozoeket, ha nezed egy csomo olyan volt, hogy en is jeleznem, illetve en is ezert jottem. Tehat tudatosan irta oda 10.-re is, kapasbol 1-1 nap kene gondolkodni.

(#7140) keldorpapa88 válasza Lauda (#7139) üzenetére

keldorpapa88
(Jómunkásember)

Igen megfigyeltem, az már a birkaság netovábbja volt, de ha valaki csak szimplán figyelmetlen, akkor ezzel meg lehetne ezt előzni szerintem.

AT-SLO-IT-FR-ES transit

(#7141) Lauda válasza keldorpapa88 (#7140) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

baszki katt777 megint befosta...

Ahogy latom modositva lett a cim. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7142) runner 125

runner 125
(PH! félisten)

Csak egy elenyésző tipp;

Hardveraprón, a notebook kategóriáknál a " 15,1"-15,4" " -ig kategóriát szvsz át kellene írni " " 15,1"-16" "-igra. Az új gépek szinte mind 16-osak, s most is kerestem, és sokan a 17"-tól felfele kategóriába rakják.

Üdv.M

Átírtam. -- Panther

[ Módosította: Panther ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7143) madstunt

madstunt
(PH! addikt)

Lehetne hogy pl mobilarénán(és esetleg IT Cafén) az apple témájú hírekhez ne lehessen hozzászólni?
egyből rákattan mondjuk Ulkesh akinek a hszei meg elég gyorsan flame wart indítanak.... elég pl ennek a hírnek a topikját megnézni és érthető mire gondolok...

(#7144) daninet válasza madstunt (#7143) üzenetére

daninet
(PH! addikt)

Hát én a Microsoft <-> Linux témájú "Re:" topikokat is zárnám, illetve a folyamatos flémkeltőket, és az ismert trollokat is megkérném, hogy kicsit húzzák vissza magukat (mindenki tudja kire gondolok, nem írok neveket). Simán összeszalad 600-700 hsz 1 nap alatt az ilyen híreknél és ahány hír van, mindegy miről szól (pl afrikában nincs pénz windowsra, linux lesz) ugyanaz a vége, hogy jön a kőember meg a szkafanderes és oltja a mazsolákat 1000 hsz-en keresztül.
Csak egy észrevétel.

Más téma: Felmerült bennem, hogy a laptop teszteknél soha sincs szó a hangszórók minőségéről, pedig a fejlesztők most már mélynyomót és különféle irányított hangforrásokat is használnak, nekem a laptop választásnál nagyon fontos szempont volt ez a filmezések miatt, és a nemrégiben választott gépem egy alap Genius hangszórót simán lenyom. Ami azért nem mindegy a régi hangszórókhoz képest.
Ezzel kapcsolatban jó helyre írtam, vagy keressem meg privátban a cikkek íróját?

:R

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#7145) Lenry válasza daninet (#7144) üzenetére

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

laptop-hangszóró témában lehet, hogy gyorsabban célba érsz, ha írsz egy privátot rudinak

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7147) Lauda

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Itt szeretnek gratulalni mindenkinek, aki kinyirta a Viszlát Sláger és Danubius?? topikot. :R

Tulajdonkeppen minek jartok ide? Mert nagyon ritka az, mikor egy temarol normalis beszelgetes alakul ki. Itt se ment mas, csak a flame, szemelyeskedes, politizalas, enelkul nem lehetne? Beszelhettunk volna elmenyekrol, jokrol, rosszakrol, mindenrol, ami velunk hallgatokkal es veluk kapcsolatos, de nem, inkabb egymas szadulasa ment vegig, ugyesek vagytok. Jol tette Racecam, h zarta, eszbonto, h indulatok nelkul sokan egyszeruen nem tudnak beszelgetni es jol esik az, hogy cukkolja a masikat, sokan bizonyitottak errol az oldalukrol is es nem ujoncok voltak.

[ Szerkesztve ]

(#7148) runner 125 válasza runner 125 (#7142) üzenetére

runner 125
(PH! félisten)

:R

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7149) 7

7
(PH! addikt)

Elképzelhető volna, hogy a privátokról szóló e-mail-értesítő tartalmazza a privát üzenet szövegét is? Egyszerű és nagyszerű kényelmi funkció volna.

[ Szerkesztve ]

(#7150) Winner_hun

Winner_hun
(Jómunkásember)

Nagyon jó lenne ha a kereső által kiadott találatokra külön blokkméretet be lehetne állítani. A fórumban nekem egy oldalra a 25 hozzászólás bőven elég, viszont keresőnél a 200 jól jön, az átállítgatás meg nem a legkézenfekvőbb megoldás.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.