Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Janusz001

    őstag

    válasz F e Z o #29405 üzenetére

    Azt tudom, csak az általam említett prime95 small fft tesztje mellett vígan tudok dolgozni, játszani, elfut a háttérben mindenféle zavaró lassulás nélkül, csak eléggé melegíti a procit, míg ha egy linxet futtatok, azt eléggé észreveszem.
    Mindenesetre tegnap 4.2ghz -en használtam a procit, a fent említett beállításokkal, -0.05V offsettel (cpu z terhelés alatt 1.152V -ot ír ki), ment prime, linx órákig, játék is pár órán át, cad -at is használtam, semmi gond nem volt.
    4.5 -öt próbáltam +0.15V offsettel, de a windows elszállt betöltéskor, több feszültséget nem akarok már adni neki, linx, prime95 small fft teszt alatt igy is felkúszik 80 fok fölé, mondjuk játék alatt a 60 -at sem éri el.
    Kacérkodom a deliddel, de szerintem azért a "talán" plusz pár száz mhz -ért nem kockáztatok. Feszültség pedig így sincs az egekben, léghűtés simán elviszi.
    Jó kis proci ez így is, szerintem még évekig elleszek vele, nem bántam meg anno, hogy azt a +pár tízest ráköltöttem az i5 ellenében.
    Még megnézem a 4.3 , 4.4 -et, aztán majd meglássuk sikerül e valamelyiket stabilan belőni.

Új hozzászólás Aktív témák