Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz kali #42195 üzenetére

    én ezekben nem hiszek, vagy a jb-s mentés kavar be, vagy a telefon hibás. ez az akku merülés minden új verziónál előjön, van aki szerint jobb van aki szerint gyengébb néha. Bedumálják maguknak az emberek. Én meg 2008 óta igénytelenül, nem odafigyelve használom és döbbentes de azt leszámítva amikor jb is volt rajta, újraindulás talán ha 3x volt, de az sem úgy, hogy zsebemben magától, és manuálisan újraindítva sem volt hiba miatt szerintem 5x sem... Engem ezzel megvettek kilóra. Amik voltak droidos cuccaim még a rövid idő alatt sem tudtak ilyet hozni. Nem azt mondom, hogy fagyogattak, vagy állandó restart, de mondjuk 1 héten 1x biztos volt valami nyűg. Mondjuk a mostani ios 7 b5 van olyan állapotban. A One már egész jó volt, de ott meg pl ha pc-n a playen kattintottam hogy települjön, akkor kiírta, hogy ok, hamarosan, de 1 óra elteltével sem települt. Vagy oké ez külső, de ha power toggles-ben a fényerő csúszkára nyomtam és amikor állítottam rajta elég lassan reagált. apróságnak tűnik de így baromi nehéz belőni. az automata meg egy rakás szar minden rendszeren. Pl ios 6-on sokáig gyárilag egy bugos szar volt, de az én igényeimnek hibátlanul sem felelt meg. Vagy az az apró lag, ami MINDEN alkalommal ott volt, amikor azösszesítő nézette váltottál a paneleknél. Vagy a a copy paste, ami még ma is kényelmetlen. Kb pont annyi bosszantó dolgot tudok felsorolni, amennyi az ios 7-ben van. Ezért is a dilema. :D

    Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

Új hozzászólás Aktív témák