Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz xhege #292099 üzenetére

    Persze, max nagyon jó áron, de használtból is ki lehet fogni megkíméltet, viszont ott eladás előtt gyakran az eladó egy elég gyatra akksit tetet már csak bele, hogy oda tudja írni "új akkuval" , viszont soha nem felejtem el, hogy nekem anno a sima "teflon fekete" hetes volt a nagy kedvencem, persze tönkrement, először a hang ic (vagy mi) ment ki, aztán nem vette a töltés és szép lassan elforgácsolódott a készülék nálam. Viszont tavaly akkora mákom volt, hogy egy bontatlan 128gb-ost hozzám vágtak itt Ha-n 70 ezer forintért, hiába volt még két telefonom megvettem. Ezzel csak arra akartam utalni, hogy bizony ki lehet fogni, mondjuk a 11 Pro esetében az ár soha nem lesz ennyire must have, max egy apokalitpikus érában, ahol két tojásért kapsz egy rolexet. ;]

    #292101 Coleman.B Igen, hasonlót találtam én is, de ilyen helyekről nem mernék venni. Az oldal puritánsága, adatok hiánya eltántorít a vásárlástól. Ezért írtam az ebay-t, mert ott tényleg vannak boltok, magányszemélyek, akik elraktak bontatlant. És ott maga az ebay garantál egyfajta biztos üzletet.

Új hozzászólás Aktív témák