Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz Keef_Lee #131613 üzenetére

    -Hogyan tudok képeket lementeni az itunes használata nélkül? Régebben pl. voltak olyan lehetőségek, hogy telepíteni kellett az itunes-t, de más programmal lehetett másolni (nem akarok szinkronizálni én "balról jobbra vagy jobbról balra másolgatós" fajta vagyok.)

    rá dugod a gépedre a telefont és a windows alapértelmezetten látja a telefon belső tárhelyét mint egy pendriveot. (sajátgép)

    -Az airplay azt hittem, hogy a screen mirroring-emet a Samu Tv-n meghajtja. De lehet, hogy még mindig apple tv-t akarna ez a funkciói is? Most van egy raspberry pi-n osmc futtatva és érdekes, hogy az airplay az osmc-t mutatja kiválasztva azonban nem történik semmi.

    igen kell hozzá apple tv. miért nem tájékozódsz mielőtt megveszel egy 200k-s telefont?

    -FTP servert vagy ssh servert lehet ezen futtatni úgy, hogy PC-ről elérjem?

    wtf?! ssh szerver? minek? ftp szerver minek? :F

    -Kodi úgy látom, hogy van rá az appstore-ban, az megbízhatóan működik rajta?
    -Osmc-ről dlna filmlejátszás működni fog? Nem találom, hogy hogyan.

    nPlayer

    -Létezik olyan hogy külső forrásból app telepítése? (netről letöltött app, mint androidnál apk telepítése JB nélkül)

    persze létezik! keress olyan appokat amiket sideloaddal lehet telepíteni, pl Kodit lehet így amennyire én tudom, nem sok van sajnos. kell hozzá osx, valamint xcode, persze magadnak is fejleszthetsz appokat és akkor lesz több. :)

    ha warezolni szeretnél akkor térj vissza droidra...

    -Magyar ékezetes billentyűt miért nem lehet helyből telepíteni?

    alapból vannak ékezetes billentyűk a rendszerben, minek telepítenél fel bármi mást? ha hosszan nyomsz pl az A betűre, akkor felugrik egy panel ahol kiválaszthatsz á betűt. :) de az auto-correct nagyjából jól ajánlja fel a szavakat.

Új hozzászólás Aktív témák