Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    Látom megoszlanak a vélemények, reméljük előbb-utóbb lesz infó(esetleg hivatalos is az intel-től) erről.

    (#9136) akoska07: Persze, normálisan fel van ragasztva, alig lehet leszedni :D , de én nem erre gondoltam, hanem hogy normálisan kontaktban van a processzor maggal is, és nem egy 2 milliméteres pasztaréteg próbálja átvinni valahogy a termelt hőt. Ráadásul az paszta is... na meg ahogy fel van kenve, nem is írom, mert még kimoderálnak miatta. :D

    (#9135) hpeter10: Ó dehogynem probléma, egy hónapja raktam össze egy ismerősnek i7 4771-el egy gépet, ha nem veszem le a feszültséget, akkor egy Hyper 212 EVO-val rögtön felmegy az egyik mag 95 fokra(asszem a 3-as), az első két mag 65 fok környékén van, a négyes meg olyan 85, a hűtő meg csak langyos, ha nagyobbat tennék rá akkor sem lenne hűvösebb a proci(természetesen terhelve, Aida64 stab. tesztel). Most hirtelen nem emlékszem mennyit vettem vissza a feszültségből, ha jól rémlik 5 századot, de még így meleg, csak kb. 10 fokot nyertem ezzel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák