Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victor91

    tag

    válasz laychi #27627 üzenetére

    Sejtettem, hogy vigyázol rá :))

    #27626) hpeter10: Bízom benne, hogy fog annyit menni, de majd kiderül ha meglesz :)

    Más:

    Ma délelőtt megérkeztek a paszták, megcsináltam az újrakenést. Pár hónapja mikor Ákos delidelte azután raktam rá a CLU-t és meglepő módon mégis olyan volt a procin amikor próbáltam leszedni, mintha oda lenne száradva a mag-ra. Nagyon érdekes meg kell hagyni. Valamint a magon mintha apró karcolások lennének vagy nem is tudom, hosszanti irányban. Ezt okozhatta a CLU? A kupakon egyértelmű a dolog, ott hagyott egy halvány foltot. Az is lehet, hogy a háztartási foltbenzin amivel tisztítottam nem volt elég erős és nem szedte le... magáról a prociról szépen letisztította.
    Miután a tisztítás megtörtént felvittem a CLU-t aztán a hűtő és a kupak közé a Kryonaut pasztát. A végeredmény elég meggyőző lett. Idle állapotban 4-6 fok a különbség CLU + MX4-hez képest. Terhelt állapotos összehasonlítást is megpróbálok még ma elkészíteni és egy következő hsz-ben leírom a tapasztalatokat + töltök fel pár képet az eredményről.

    [ Szerkesztve ]

    A biztonsági öv nem akadályoz annyira a mozgásban mint a tolószék...

Új hozzászólás Aktív témák