Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    Kedves egybegyűltek!

    Szeretném megköszönni az eddigi segítséget mindenkinek. Mint korábban írtam, a Q6600-al komoly problémáim akadtak, ezért kipróbáltam a lapot másik, yorkfield procival! És IGEN! Működik, az eredményt az alábbi képen mindenki megszemlélheti. Természetesen ez nem primeos eredmény, hanem egy kb. 5 perces beállítás eredménye, de látszik, hogy simán bírja a lap a magasabbb FSB-ket is. :C

    Szóval szeretném megköszönni a sok segítséget és tanácsot Keldor papa, ^Boss, Beowulf_78, lbalog01, SzlobiG, Laraxior, Superman fórumtársaknak, akik idejüket nem sajnálva próbáltak segíteni nekem! :R

    Csak, hogy legyen egy kis csavar is a történetben:
    Már tegnap elött feltűnt, hogy 100%-on megy a 2. VGA hűtője. Próbáltam beállítani, de nem sikerült, mert valamiért nem tudtam beállítani, az SLI-t valamiért nem tudtam aktiválni. Pont ez volt a legkisebb gondom, úgyhogy kivettem az egyik VGA-t. Tegnap visszatettem, és ugyan az. Nagyon bosszantott, ezért megcseréltem a két kártyát. Semmi. Se kép, se semmi. Kivettem a másik kártyát, és megpróbáltam elindítani. Nagy sípszó, és nincs kép. Úgy néz ki megadta magát az egyik VGA. Szerencsére még több, mint 2 áév gar van rá, de akkor is vicces. :D Nagyon nehezen akar ez menni. Elküldtem egy haverommal garba, kíváncsi vagyok mit mondanak. Már nem árulnak ilyen VGA-t, nekem viszont van róla egy 80K-s számlám is...lehet még jól is járhatok. ;]

    Ja, és a memóriagondom továbbra is fenn áll, úgy néz ki az is garos lesz. Bármilyen órajelen járatom őket, amint 1.6v felé viszem a feszt, szarrá fagy, vagy nem bootol a gép. Ezeknek a memóknak a "hviatalos forrás szerint" 1.8v-vel kellene vinniük az 1600Mhz-t. Ez így elég nehéz lesz... :O

    Szóval köszönök mindenkinek mindent, és innentől kiléptem a klubból, és csatlakozom a yorkosokhoz. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák