Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    Hogy mennek mostanság az új 8200-ak? Valszeg garanciális csere lesz, lentebb írom hogy miért.
    Sajna úgy tűnik (majdnem 1 hét tesztelgetés után le merem írni), hogy nekem is degradálódott a procim. 7.5*500-on, 1.33125V-on használtam (viszont auto-ra állított LLC-vel; valszeg ez okozhatta). 24 órás Prime-stabil volt, de elkezdett szarakodni (lecsukott taszkokat stb.). Újratelepítettem a Win-t, de nem segített. Elkezdtem tesztelni Prime-mal (asszem 24.6-os van fent; anno valami régi verzióval volt stabil 24 óráig, olyannal amiből kettőt kellett elindítani hogy mintkét magot tesztelje), és kb. 20 perc után hibázott. Eggyel megemeltem a core feszt (talán 1.33675 a köv. lépcsőfok), de cca. 12 óra után megint hibázott. Kikapcsolt LLC-vel és majdnem 1.36V-os fesszel is hibázik másfél órán belül. Most fut a teszt 7*500-on.
    A ramok jók (6*500-on futott egy napig a Prime gond nélkül), a korábban ajánlott CMOS Clear nem segített. Ha valakinek van egyéb ötlete, azt szívesen veszem.

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák