Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Francia91 #96323 üzenetére

    Azért nem írtam róla külön, mert hardveresen annyival szerintem nem erősebb egy első generációs Core i-s T410 mondjuk egy utolsó generációs Core 2 Duo-s T500-nál, hogy egyértelműen megérje a felárat (átlagos használatnál sem procierőben, sem az IGP tudásában - az előny csak ott jönne ki, ahol tényleg szükség van a HT-re -> ezt évekkel ezelőtt, talán a Te részvételeddel is, alaposan körbejárta a topik akkori közönsége; kb. az lett a konszenzus, hogy egy jobb C2D (T9600 és felfelé) és pl. egy Core i3-3xxM között nem igazán érezhető különbség benchmarkokon túl). A T420 már sok szempontból nagyobb ugrás, ha az is belefér a keretbe.

    Baj amúgy nincsen a T410-zel, egyszerűen - szerintem - kihagyható lépés az utolsó Core 2 Duo és a Sandy Bridge között. Én akkor vennék T410-et, ha mindenképp kellenének már a Core i esetleges előnyei valamiért, de ragaszkodnék a 16:10 képarányhoz.

    Nekem amúgy az eléggé kimaxolt R61-em is teljesen használható (T9300, 4 GB RAM, Linux... :) ), de tudom, hogy nincsen benne már sok tartalék időtállóság szempontjából, ellentétben az X220-ammal.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • HSM

    félisten

    válasz Francia91 #96323 üzenetére

    A T410-el egy nagy baj van, torkos. Plusz a GPU is extrém béna benne, de az még élhető. A T420-al sokkal jobb akkuidő érhető el, a takarékosabb működés minden más előnyével, hűvösebb, halkabb...
    És bár a 420-ban is katasztrófa a HD3000, de azért egy klasszist ver a 410-es IGP-jére.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák