Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Tikakukac #95288 üzenetére

    Na, a megbízhatónak tűnő céges eladó 99%-ban pozitív értékeléssel megbízhatóan 100%-ban átk**ta a fejem. Szerda környékén jött meg a panel, csak annyira néztem rá, hogy nem sérült. Most szereltem be az X220-ba hétvégén (csak a külső két csavart takaró fekete ragasztót volt nehéz leszedni, a többi simán ment mint a karikacsapás). Hiába írta a hirdetésben, hogy LP125WH2-SLT1 (aminek IPS-nek kéne lennie), ez, ami ideért, egy TN panel, az EDID információk alapján B125XW01-V0 panel.

    Nem értem miért próbálkozott be ezzel az átveréssel, kértem refundot. Linux alatt a cat /sys/class/drm/card0/card0-LVDS-1/edid vagy a sudo get-edid megmondja az EDID azonosítót, Windows alatt meg az AIDA64. Legközelebb milyen bizonyítékot kérjek, hogy előre meggyőződjek, hogy nem átverés? A panelre nincs írva micsoda, legalábbis nem találtam meg rajta. Pedig a 48 GBP-s ár nem irrálisan olcsó, ezért úgy voltam vele, hogy ennyiért nem valószínű, hogy átverés. Lehet sok embert le tud húzni, mert nem értenek hozzá, meg nem tudnak róla meggyőződni micsoda, és nem derül ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák