Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • SaGa: Emerald Beyond teszt

    gp A Square Enix üzleti modellt vált: ezentúl csak a hatalmas költségvetésű megajátékokkal foglalkoznak. Talán az utolsó kivételt az Emerald Beyond jelenti, ez a kiismerhetetlenségétől nagyszerű RPG.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Tikakukac #71920 üzenetére

    Ok, ezt nem tudtam. De akinek nem kell ips annak jó:) billzet cserét megoldod, vagy matricázod, de ezek itthoni gépek itthoni garival. Ha két uo. konfig azonos áron lenne uo. feltételekkel akkor esetleg választanám az x230-at. De csak a zöld ledek és piros pöcök miatt:) most osztottam-szoroztam, x200-nál erősebb gépbe nem rakok ips-t, komoly munkára karcsú lenne x240 is, a mindennapi rutinhoz meg c2d is elég, 8GB ram, SSD, örömbódógsá':) jövőre asztali mellé és letudva. Részemről ezért nem releváns már x230-2570p kategóriánál ips van-e nincs-e. Ha kijelzőre gyúrnék akkor Mac, ott legalább nincs pwm villogás.

    szerk: oliverthomas kávzi sz@r minden 14" kijelző, ami még élhető volt a 16:10-es LG-P néhány T400-ban, de már elvileg van 14" IPS FHD ha minden igaz

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák