Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz evone #4290 üzenetére

    A ventit most kezdett el zugni, pedig nemregen lett cserelve ( ~ 1 honapja ) ugy hogy majd megint vihetem szervizbe.

    Végül is, a szervíz nyilván egyszerűbb, mint időnként diszkréten kifújni egy kis sűrített levegővel, esetleg óvatosan megkenni. :U

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Avalon

    tag

    válasz evone #4290 üzenetére

    Említenék egy kivételt is, konkrétan az enyémet. Nekem is T61 van (7664-R5G), és nagyon meg vagyok elégedve vele. 2008 augusztusában vettem. Nagyon nyúzom, szinte 15-18 órákat megy, kétszer esett le, egyszer futás közben, másfél méterről betonra (futottam a busz után, nyitott laptoptáskával), illetve még elötte a polc tetejéről (1.60 m) szőnyegre.
    Semmi baja, hátárol lepattant egy kis műanyag, de nem zörög, nem hangos, ventivel semmi baj sincs, egyedül talán a jobb oldalán a műanyag laza egy kicsit.
    Egyetlen problémát tudnék megemlíteni, az pedig az aksiidő. Nem tudom, hogy a VGA miatt (nincs rendes step voltage-os driver Win7-re), vagy a túl sok háttérfolyamat miatt, de a 6 cellás aksi már halott. 1 óra háralévő időt mutat,és lekapcsol, egyébként se bír 30 percnél többet. Igaz, én nagyon szarul használtam, és állandóan 100%-on volt, borzasztóan sok ciklus van benne.
    A nagyobbik baj, hogy az új 9 cellás se bírja 3 óráánál többet max feltöltéssel, wifivel és 50%-os fényerőn. (IDE (eclipse), Word, meg böngésző fut általában). :S

    Kis összehasonlítás: A másik gép amit most használok, MacBook Pro (nem saját). Az OS miatt gyorsaságban nem lehet felvenni vele a versenyt, de speciel a TP-n nem érzem, hogy lassú lenne. Ez nagy dolog, mégiscsak Win fut rajta (és nem, nem flame, Windows párti vagyok), és nem a legújabb konstrukció a T61, szóval én azért mégis nyugodt szívvel ajánlanám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák