Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz !Overdose! #31378 üzenetére

    Igazad lehet, ehhez sajnos még nincsen viszonyítási alapom, olyat autót nem vezettem még amit ne lehetett volna relatíve könnyen határon kiautózni. (250 le felett nem vezettem még)

    Snoop-y - Értem, ez így érthető, még egyszer sok sikert :)
    Tehát szépen nem nagyon lehet elhajtani?
    Egyik ismim szénné tuningolt 318 is -e úgy megy mint a veszedelem, de anyuka és barátnő is szokta hajtani, ha elmegy bevásárolni etc.. láttam is már párszor, hát tüsszög az a lefújószelep mint a kurvaélet, de eszük águkba se nincs eltolni neki (szerintem nem is tudják mi történne akkor ;] ) . Persze értem, ha előzés vagy ilyesmi adódik és kicsit nagyobb gáz, akkor azt a régi hátsóhúzású bódét szerintem az árokból kellene összeszedni..

    Azért a CTR elég becsapós ám, mert nem igazán érzed a teljesítményt, de ripp-ropp fent van ez is 180-on (nagyjából ez az az érték ahova bármilyen körülmények között véletlenszerűen is fel lehet tenni).
    Előfordult már hogy én is megfeledkeztem magamról, és egykét előzés után picit nyomtam még, és a sebességmérő már nagyon sokat mutatott.

    Ilyen szempontból a tédéí a legjobb, az érzésre húz mint a hülye, közben meg nem sehogy :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák