Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz merqree #20753 üzenetére

    A limit állítgatásnak a lényege, hogy ne jusson el odáig a dolog, hogy sms-ben, vagy Push-ban olyanról értesüljek, amit nem akarok látni, mert ha látom, akkor már megtörtént.
    Tehát a limit állítgatás azért jó, hogy ne történjen meg olyan, amit nem szeretnék.

    Kicsit vicces, mert ti ruházzátok fel olyan jelzővel is a Rafit, amit én nem tettem, csak az általatok leírt véleményt ütköztettem másik bank díjszabásával, ez a hasonlítás.

    Önmagában semmi bajom a Rafi-val, de ha már a napokban belementünk 36 Ft-os sms díjak kikérésébe is, és valaki felhozta a limitállítás díját, akkor én meg hagy ütköztessem.

    Nem vagyok Rafis, így engem nem frusztrál az elvárása, és a díjai sem.
    Viszont gondolom azt mindenki tudja, hogy az összefoglalóban benne van a Rafi Prémium Gold 2.0.
    Ellenben az UniCredit Zéró csomagja nincs benne, tehát kár engem az UniCredit "fényezésével illetni". :U

    A Rafi hasonlítva az UniCredittel, túlzó elvárással, és logikátlan díjakkal kínálja a 2.0 csomagot, vagyis változtathatna igazán most, hogy bejött a Zéró az UNI banknál, csak ennyi volt a lényege a jelzéseimnek, amit egyébként a ti érdekeitekben is írtam...
    Ehhez képest marad továbbra is az ajánlatban, és a sorrenden még gondolkozom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák