Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz King Unique #53351 üzenetére

    Kezdjük az OFF részével! Nem rémlik, hogy olyat írtam volna rád ami ennyire ki kellene akadni, nem szidtam a felmenőidet, de talán még igazán sértő dolgot sem írtam, ellenben veled:
    "láthatóan nem nagyon van képben a leírt dolgokat illetően", "Az eléggé képmutató egy dolog", "Ha ennyire ostoba vagy", valamint többször elhangzik, hogy "láthatóan nem sikerült felfognod", holott okod sem volt ilyet írni, mert addig is értettem, később pedig szóba sem került, pl az a téma, és egy pillanatra sem kérdőjeleztem meg. Pl.
    "+ Az ugye szintén le lett írva világosan, hogy az előbbi 2 módszer csak saját felelősségre alkalmazandó, mert a írási művelettel jár és ha balul sül el, akkor azt az adatok bánhatják, ezért is biztonságosabb a standard adatmentés, ahol csak olvasás történik a forrásmeghajtótól, de úgy látszik ezt sem sikerült teljesen megértened..."
    Én úgy érzem, hogy Te személyesebbre vette a figurát mint én, sőt megszólításodkor még arra is figyeltem, hogy nagybetűvel tegyem azt és minden hozzászólásomban hangsúlyoztam, hogy, amennyiben félreérthető lennék, nem sértésnek szánom a dolgot.
    Még mielőtt kérdeztem volna, jó fórumozóhoz híven rákerestem a témára, hátha van újabb infó és újabb megoldás a hibára, de legtöbb esetben a Te válaszaiddal találkoztam, ahol a legtöbb esetben leírod, hogy volt már róla szó, igaz fáradságot nem kímélve linkeled is a dolgot, de kb ugyanazokat a dolgokat olvasom amik pl 2018-ban is le lettek írva, és egy bő évvel ez előtt már elolvasgattam ezeket. Miután nem nagyon találtam újabb megoldást, vagy csak átsiklottam felette, gondoltam rákérdezek. Úgy érzem elég részletesen leírtam sztorit, igaz, volt lényeges infó ami kimaradt, pl. Windows verzió.
    A videót csak azért linkeltem mert mint látható ott az illetőnek sikerült elhárítania a problémát mindenféle third party program nélkül, amit minden bizonnyal a MiniTool is ugyanolyan jól megcsinál viszont ezen szolgáltatásokat nem tartalmazza a Free verzió, ahhoz meg kell venni. Na elég az OFF-ból.
    Az ilyen USB kábel, táp, USB foglalat dolgokat azért zárnám ki, mert ismétlem, 3db. egymástól minden tekintetben eltérő gépen, valamint 2b. márkában és típusban is eltérő dokkolóval fordul elő nálam a jelenség. Mindkét dokkoló másik USB kábellel volt csatlakoztatva, de tavaly, tanácsodra azt is kicseréltem de nem ez oldotta meg, vagy okozta a problémát.
    A Windows gyorindításra és az eseménynaplóra azért nem nagyon reagáltam mert Te magad írtad, hogy:
    "Aminél esetleg ki lehet kapcsolni a gyorsindítást, de alapesetben az más szituációknál szokott gondot okozni (példa). + Ott az eseménynapló, fájlrendszer hibáival kapcsolatos bejegyzések, de abból megint nem feltétlen derül ki az ok."
    Az óta viszont ránéztem ezekre is. A gyorsindítás most nincs kikapcsolva, feltehetően az óta, hogy újrahúztam a rendszert, korábban viszont biztosan ki volt, mert elvileg az AMD Adrenalin szoftver egyéni beállításainak alaphelyzetbe állításáért ez a felelős, vagy legalábbis az egyik, és mivel nekem AMD kártyám van ezért korábban biztosan ki volt kapcsolva, tehát amikor az előző dokkolóval volt RAW-os gondom, akkor biztosan.
    Az eseménynaplóra is ránéztem és van hiba bőven, de nem tudom, hogy mi lehet megtudni belőle.

    Az NTFS hozzáférési engedélyeknél full kontrollom van.
    Amúgy alapértelmezetten a Paragon Hard Disk Manager volt fent, annak is van egy lemezfelület ellenőrző eszköze, azt is lefutattam és semmi. Közben "beszereztem" a MiniTool okosabb verzióját is, lefuttattam a Partition Recovery Wizardot de semmi. Tegnap még a Wise Data Recovery-t is lefuttattam rajta, gyönyörűen meg is talált egy csomó dolgot, csak erről is akkor derült ki, hogy különdíjas miután minimum 2 óráig szöszölt az állományom megtalálásával, pedig Wise Care-ből PRO verzióm van, így azt hittem, hogy ez is része, de ezek szerint nem :(

Új hozzászólás Aktív témák