Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rappit4

    őstag

    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám, hogy tegnap beraktam egy 320GB-os WD blue vinyót a gépembe az 500GB-os WD blue mellé. Beindítottam a gépet, semmi baja nem volt, mikor meg akartam formázni a 320GB-ost egyszer csak lefagyott, semmi BSOD, a hang sem ragadt be egyszerűen csak megállt. Hard reset aztán a bios screen után leáll a gép, majd 10mp után újraindul. Gondoltam nem bírja a táp az új vinyót, amit kétlek, mert 2 hete vettem újat (Corsair CX-500M) ezért kihúztam és csak az 500-ast hagytam bedugva. Gép beindít... semmi. Még a BIOS képernyőig sem jutott el, gép kikapcs, 500GB-os kihúz 320GB-s visszadug. Gép indul persze csak addig, amíg rá nem jön, hogy nincs a 320-ason nincs OS. Gép kikapcs, 500-as visszadug, gép indul rendesen ismét, windows betölt, minden működik normálisan, megformázom a 320-ast rakok is rá cuccokat, minden jónak tűnik otthagyom a gépet 1 órára, ezért alvó állapotba kerül, bekapcsolom megy is rendesen majd pár mp múlva ismét fagyás. Ugyan az a procedúra, mint az előbb kivéve most nem raktam vissza a 320-ast. Szintén minden működik rendesen, amíg alvóba nem kerül a gép és újra nem indítom, illetve akkor is lefagyott, mikor bedugtam egy jack csatlakozót a gépbe. Most úgy van bekötve minden, mint mielőtt beraktam a 320-ast. Valakinek van valami ötlete, hogy ez mitől lehet? Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák