Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Harbinger85

    aktív tag

    Üdv!
    bár a kérdéseim sorra ignorálva vannak két dolgot kérdeznék a Max-el kapcsolatban:
    1. valaki megtudná írni azt a parancsossort Edge/Chrome böngészőhöz, amivel meglehet nézni a lejátszott videó speckóit?
    2. várható hogy PC-n élvezhetőbb minőséget kapunk? bár ez inkább személyes probléma, mert az asszonnyal sose jutok dűlőre hogy megnézem azt a havi 3-4 filmet, ami tényleg érdekelne (főleg 4K-ban). Így arra jutottam inkább lemondom, főleg mert a családban úgyis mindenki Netflixes. Hisz amúgy sem jött se a Babylon 5 sorozat, se a Doctor Who-Torchwood, se sok New Line film és a régi Warner-Turner-MGM címek se!

    És sok Warner film még mind így van fennt: Mad 1. és 4., Superman 1-3., Batman 1-3., Rush Hour 2. (Netflixen mind). Tudom hogy röhejes áron van akcióba, de fizetnék annyit mint a Prémium Netflixért, ha megkapnák az amcsi tartalom legalább felét és persze élvezhető minőséget produkálna, amit a Netflix legalább hozni tud. De szerintem anno a GO is volt ilyen jó. Emlékszem a Skywalker korát GO-n néztem és tökéletes volt kép, de ehhez képest tavaly év végén azt hittem szétesik a kép a Wonder Woman 1984-nél. :F

Új hozzászólás Aktív témák