Hirdetés

Aktív témák

  • herrká

    senior tag

    Sziasztok!
    Újra itt vagyok kérédseimmel :F
    Adott az Onkyo 307-es erősítőm. Adott egy PC HD4850-es VGA-val. Ezen DVI kimenet 2db. Ezen lóg egy DVI-HDMI átalakító, amelyről HDMI kábellel megyek az LG42LC51-es TV-m HDMI bemenetére. Most ráakartam kötni ezt a kábelt az erősítőm HDMI bemenetére, hogy onnan viszem ki a jelet szintén HDMI-vel a TV-mre. Meglepődve olvasom az erősítő kezelésijében, hogy PC-ről nem támogatja a HDMI-t??? Így meg sem mertem próbálni! Van aki próbálta már, vagy jobban képben van erről? Megpróbálhatom?

    Más!
    A TV-m már vagy 2éves. Meglepődve tapasztaltam most, hogy bemenetként 2db HDMI, 1db RGB(VGA), 1db Componens Y, Pb, Pr, 2db EuroScart, és 1db ilyen normál 1 sárga video, 1 piros és 1 fehér audio csati vannak, ja és 1db S-VHS.

    Az erősítő könyve írja, hogy HDMI jelet csak a HDMI bemenetről ad ki, minden mást csak Compositon, vagy Componensen.

    Most akkor mivel vigyem ki a TV-re a video jelet?

    A DVD lejátszóm Componensen megy az erősítőre. A DVD íróm Composittal (koax).

    Az erősítőn a monitor kimenet Composit. Ha erről egy Composit koax kábellel megyek a TV-m sima (sárga) video bemenetére, jó lesz az úgy? Vagy vigyem Componensen (Y, Pb, Pr)?

    Ha valaki érti amit írtam, és tudja is a választ, segítsen már! Köszönöm! Bocs a hosszért!

Aktív témák