Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • python1

    veterán

    válasz python1 #165849 üzenetére

    Hétvége margójára.
    Egész hétvégén kalibráltam volna a rendszert, ha engedte volna a technika, de az ördöge közbeszólt. :W
    Kezdődött azzal, hogy az Anthem vagyis az ARC bemérő rendszer nem akarták amit én, processzorként használom az Anthemet, gondoltam a végfok szólhat közbe ok, másik végfok beköt, semmi, ellenőrizze a mikrofont ill hangszórók csatlakozását, 6db RCA kábel csere, semmi, másik lan kábel, semmi. Ez történt tegnap, mivel a végfokok 30kg felett vannak és mire a 3db végfokot megmozgattam elfáradtam, ma kezdtem előről, de most már a monitort is kicseréltem TV-re meg egy rahedli HDMI- kábelt is, most más praktikát vetettem be, nem a végfokokba csatlakoztattam a hangszórókat hanem az AVR-be, de semmi. Ekkor írtam ide, powerup csapattárs felvetésére végig ellenőriztem a kábeleket, éés találtam 2-őt ami fordított polaritással volt bekötve, fordít, ellenőriz bemérés indul, semmi, ekkor már legalább kettő agyvérzésen voltam túl, 1- órával ezelőtt végső elkeseredésemben bekötöttem egy másik PC-t, azonnal indult a mérés.
    Mi a tanulság?
    Nem kell 30kilós végfok itthon, legalábbis 3db, és azonnal másik PC-t kell bekötni ilyen esetben. :D

Új hozzászólás Aktív témák