Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz -KP- #149633 üzenetére

    jah. azert voltak mar ezek a hangfalak 4-5 pecoban, kis szobaban, nagy szobaban, ablakokkal, ablakok nelkul, total megpakolt szobaban is ahol nem volt a falon 1m hely se. igaz oriasi hangeron nem hallgattam, de a karaktersztika, ami a magast illeti, mindig ugyanigy szolt. lehet a denon is felerositi egy kicsit, lehet a kabel is. de az is lehet tenyleg hatar kozeleben hajtom oket. egy biztos, ide max szonyeget tudok tenni esetleg fuggonyt. hatul van 1.5x1.5m ures falfeulet 2x, amugy nem tudom mi ures ezen a szoban, nincs hely sehol semminek. lakberendezesileg pl mar most tulzsufolt :DDD ctraltdel kollega emlegette ezt a gyapot panelt hatulra, arra kivancsi lennek, azt talan meg lehet oldani vizualisan ugy, hogy meg mutatos is legyen. kepet akartam hatulra, de lehet vmi ilyesmi lesz.
    probalom megtalalni a balanszt, normalis arerteket azert hifinel. nem fogok fekete szivacsokat ragasztani a falra es 700k-s hangatereszto vasznat se fogok venni soha :DDD valahogy azt latom, hogy kb kozeledek vagy mar at is leptem azt a szintet, ahol elkoltesz 3x ennyit hangfalra, erositore, vaszonra akkor 25%-kal lesz jobb a vegeredmeny, nem 300%-kal, mar amennyire merheto ez ugye...

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák