Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz lemmy9 #104191 üzenetére

    Általában mindenki csak találgat. :D
    Az én szobám meg elég jó támpont neki... attól meg csak jobb lehet. Dobozokat szétebb tudja húzni mint én és falra sem kell tolni semmit.

  • liszi70

    nagyúr

    válasz lemmy9 #104191 üzenetére

    "Ne hagyd magad bombázni a negatív hullámokkal."

    Ja, értem. Tudom én már hová tenni a mindenféle véleményeket, és a negatívumokra, ellenvéleményekre, leoltásokra is kíváncsi vagyok. Sőt, főleg arra vagyok kíváncsi, mert ha a sok pozitív hozzáállás, és "hajrá" után meg seggre ülök, és kiderül, hogy nem lett, nem lesz jobb mint a jelenlegi akusztika, akkor adtam a szarnak meg a családi költségvetésnek egy akkora pofont, hogy attól koldulok. :D

    (#104192) Norbi 72 "Vannak cégek akik ezzel foglalkoznak,pl.De biztos nem olcsó.."

    Köszi, ismerek ilyeneket, de egész biztosan nem fordulok hozzájuk. Sem pénzem, sem késztetésem nincs rá. Összeollózható szerintem a "megoldás" innen is, meg a netről általában. Persze nem árt majd mérés meg egyebek, de az még jóval odébb van. Előbb szülessen meg a döntés, hogy ÉRDEMES belevágnom.

    (#104194) Tamoo "Az én szobám meg elég jó támpont neki... attól meg csak jobb lehet. Dobozokat szétebb tudja húzni mint én és falra sem kell tolni semmit."

    A hátsók elhelyezését tudnám biztosan jobban megoldani, mint te. A többi az roppant kérdőjeles. A dobozaid összébb vannak rakva, mint ahogy nekem lenne, de nekem viszont az esetleges vászon miatt sarokba kéne nyomnom, tehát másképp lenne szar. A tiédnek nem elég a színpad-szélessége, de legalább van tere körben a frontoknak.
    Szerencséd van, mert a "rossz" körülmények ellenére mégsem csapnivaló az akusztikád, jobb mint nálam, pedig nálad sem ideális. De egyre inkább érzem (bár eddig is tudtam), hogy egyértelműen az akusztika nálam a szűk keresztmetszet, meg tán a forrás, de inkább az akusztika. Biztosan nem a GS60, vagy az AVC. :D
    Félreértések elkerülése végett korántsem drámai a helyzet, nagyon bele tudok felejtkezni a zenehallgatásba így is, de tudom, hogy ez lehetne még jobb. :)

Új hozzászólás Aktív témák