Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomic

    addikt

    válasz cecil #103464 üzenetére

    A régebbi fajta volt nekem. El is adtam már. Az az igazság,hogy én hibásan vettem.Meg szerettem volna javíttatni és azt használni. Ez jó lett volna nekem alkalomadtán cd-t hallgatni és ugye hálózatról használni. De sajna alaplapot kellett volna benne cserélni. Sehol nincs hozzá csak Amerikában az Olivnál persze. 8 hétre tudtak volna küldeni egyet kb 90e ft-ért. De a szerelőm nem ajánlotta a javítását még így sem. Ekkor került képbe az Olive ajánlásával az One.
    Minden nap licitre bocsájtanak egyet és aki a legtöbbet ajánlja az megveheti. ;)
    Szoftver problémákról én is olvastam. De ez még nagyon új szerkezet és ez benne van. De foglalkoznak vele ahogy láttam és ez a fontos.
    Én arra lennék leginkább kíváncsi ,hogy milyen a hangja pl a 4hd-hoz viszonyítva. Árban nagyon szimpatikus nekem is.
    Te milyen lejátszókat néztél még?
    Amiket én láttam még az pl a Cambidge Audio Stream Magic 6 V2 és a Cocktail Audio x40 volt még.De egyiket sem ismerem. Bár ezek jóval drágábbak mint az One,de max eddig elmennék még árban.

    Gondolkodtam előtte htpc+ dac építésén de letettem róla. Elég lesz nekem egy hálózati lejátszó és akkor kész is a rendszerem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák