Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gab1ka

    aktív tag

    válasz Dorian #63777 üzenetére

    Te lettél volna a másik akit szerettem volna felkérdezni, hogy mi újság a subbal :), mert emlékszem hogy nálad is beújult, csak nem voltam benne biztos hogy korábban mid volt/van, illetve mintha említetted is volna Tamoo-hoz hasonlóan hogy most a nyáron elmaradozik a mozizás amíg tart a jó idő.

    Lényeg a lényeg, hogy vagytok egy páran akik a plug&play gombnyomásos kalibráción túl is be tudjátok állítani a rendszereteket és van is kéznél ilyen sub is, olyan is, remélhetőleg tanulságos idők jönnek.

  • BBéci

    titán

    válasz Dorian #63777 üzenetére

    Nem tudom pontosan, hogy a házimozisok hány százaléka alkalmaz PC-s EQ-t, de abban biztos vagyok, hogy a többség nem. Ezért az a hangzás, ami a fegyverek durranását egy mérettel nagyobb kaliberűnek mutatja, az bizony negatívum.
    Ha (egyes) reflexesek hangjából ez EQ-val eltüntethető, az remek, viszont a zártak hangján is lehet javítani, tehát az a különbség, ami natúr alaphelyzetben illetve Audyssey és Dirac után fennál, az nem fog eltűnni.
    Szerintem.

    #63779gab1ka
    A Klipsch R-115SW egy remek szubláda, a tesztben 5 csillagot adtam a házimozis hangjára.

    Jó lenne, ha maradnál a házimozi témakörnél és nem engem minősítgetnél! Vegyél példát rólam, korábban soha, nem személyeskedtem veled, ahogy mással sem. Éppen ezért nem értem a kirohanásodat. Véleményeket írok, ahogy mindenki más.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • VoidXs

    Topikgazda

    válasz Dorian #63777 üzenetére

    Én legelőször Audyssey-vel hallottam azt a subot, és sokáig kerestem ugyanazt a hangzást. Nem volt vele ilyen probléma, de a szobája hibátlanul kezelve volt (így ilyen összehasonlításra tökéletesen alkalmas), nem lakószobában, ahol az elhelyezés nagyon fontos, és ez is mérendő, a hangnyomás nem mond róla sokat (sokszor a nagyobb rosszabb). Anno írtam is a fórumra, hogy az volt a legjobb, amit valaha hallottam, mert akkoriban ez igaz is volt, aztán megismertem a pro-kat. Házimozis vonalon nagyon keveset tudok, ami ezt a gyorsaságot hozza, talán csak a Focal Electra SW 1000 Be, de amikor azt mértem, még nem mentettem el a méréseim későbbre, így csak szubjektív véleményt tudok mondani, amiről tudjuk, hogy durva tévedés is lehet.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Új hozzászólás Aktív témák