Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz shalafi66 #35921 üzenetére

    De az is tény, hogy A VT-nél sosem tudtak hangváltót tervezni, egy kivétellel, (Preludium B32).

    Nem akarlak megbántani, de a Preludium pont arra példa, hogy a Videotonnál nem tudtak hangváltót tervezni, nem tudtak hangszórót tervezni és dobozt is csak nagyon közepeseket tudtak gyártani :(

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

  • killbull

    aktív tag

    válasz shalafi66 #35921 üzenetére

    De van különbség a kondik közt. Kiraktam pár hónapja Remixből is a 4,7 mikrót és van mellette Jantzen kétszínű amitől érdekesmód több lett a középtartomány full ugyan azzal az értékkel. És ez nem hülyeség, egy 30+ éves 200 ft os Remixnek nehogy már jobb hangja legyen mint egy külön hangváltókba tervezett kondinak. (itt is érződik hogy logikátlan amit írsz)
    Tömegek használnak 10+ ezer ft os kondikat high end szinten ilyen kondikat. Sőt jellemzés is van írva róluk melyiknek milyen hangja van.

    [Reviews-Z-Cap-Series] Olvass bele az értékelésekbe, én a Standard Z capet vettem meg!
    Nem is lehet még csak a nevét se ilyen kategóriák mellett leírni azt hogy Remix kondenzátor.

    Hidd el az a sok ember a propagandától szenvedett régen hogy a Videoton meg az Orion az élvonal volt. Vitatkoztál te eleget szakemberekkel láttam más fórumokon mikor bújtam ezeket az információkat és akkor is leírták a frankót. Meg most nem hozok politikát de láthatjuk mennyi propagandát fújnak az idősebb korosztálynak... elérik a céljukat vele!

    Szerintem meg gyártanak mert lehet hogy nem Videoton a nevel de lefogadom még most is használnak olyan technológiákat amit régen, ahelyett hogy jobbat gyártanának és nem hemzsegne a net a habszivacs cserékről hogy az milyen jó, tudjuk mert mész a Videotonhoz vásárolni. Ott volt a Videoton HA 20 as videó amikor javította a szaki a hangszórót és elmagyarázta hogy ősrégi módon ragasztanak.Egy normális hangszóró nem esik szét. A bolti eladó se azt nézi hogy hogy lenne jó neked hanem azt hogy te vásárolj mert pénz pénz pénz. Itt azt értem hogy vannak termékek amik így biztosítják a forgalmat hogy nem tartósak.

    Akik gyakorolnának hangfalépítést vagy belevágnának azoknak jó a SAL meg az MNC, akik egy kis szeletet szeretnének hogy ők megépítettek valamit és alkottak valamit, nekik jó, akik gyerekek, fiatalok. Akiknek megjön az esze az tudja milyen szint.

    Írtam, nekem a Saphir a gyerekkoromat hozta vissza amikor a világomat nem tudtam de bátyám már mutatta mi a zene, mi az a hangfal. 10 éves kis világtalan voltam és a Saphir látta kárát hogy jobbat akartam és vágtam rá egy 10 cm es reflex lyukat hogy majd jó lesz.
    Ezért vettem meg most újra a Saphirt, neked is vannak gyerekkori dolgok amikre szívesen gondolsz.

    Többi témában láthatóan tagadsz! Van véleményed ok, nem győzködlek!

    Köszönöm hogy elviselted a stílusom és reagáltál. Van ilyen is, ez csak egy vélemény, érdekes téma, beszéltünk róla aztán szevasz!

    Sok sikert és szép jövőt neked itt a fórumon! :R

  • killbull

    aktív tag

    válasz shalafi66 #35921 üzenetére

    "A kondenzátorokkal kapcsolatban nincs igazad. Semmi különbség nincs egy 15 Ft-os Remix (marha nagy haszon lehet rajta) és egy 15000,-Ft-os Mundorf élettartama között. :D

    Én elég biztos tényeket közlök, semmilyen propagandát nem fújok. :) Fölösleges személyeskedned."

    Pont ezért használok én is Jantzent mert megkellet vennem 4 pár Remixet mire rájöttem hogy netről rendelt belépő kategóriás Jantzen Z cap fényéveket ver az összes elrohadt polcon heverő Remixre amit a korosztályotok tol propagandát hogy legyen bevétele és én is hallottam ugyan azokat a különbségeket ugyan azzal az értékkel.

    Még videó is van róla, pont Videotonnal hogy csodákat művel, úgy hogy itt rád van cáfolva, de nem mindenki eszi meg már ezt a propagandát amit nyomsz!

    Itt a hallható különbség, bár te nem fogod hallani mert a korod miatt sztem már 12 kHz ig se hallasz: [ Videoton DC 2550 A | Capacitor replacement ]

    Erről ennyit! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák