Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19482368

    törölt tag

    válasz crok #7651 üzenetére

    Tudod az az igazság, hogy volt olyan hogy rá mentem a Ping.eu oldalra, és ott szépen kijelezte a proxy jelenlétét. Vagy éppen egy olyan címet, ami a digitalocean, amazon, linode, virtual privat szerverekre stb.. mutatott. Ezért vagyok kissé szkeptikus. Nem vonom kétségbe amit mondasz, és van valóság alapja is. Ezt egy percig nem vontam kétségbe. De jelen esetben ez más. Legalábbis minden jel arra mutat. Egy bot nem csinál ireálisan nagy adatforgalmat, ami Le és Fel töltésekben is megnyilvánul. Persze felhasználó függő.
    De ha mobil interneten használom, ami 3GB elég szokott lenni egy hónapban. Míg vezetéken, időnként 60-100Gb forgalom. Az picit sok email, és arra a 3-4 web oldal látogatására. Egy windows újra telepítése, úgy hogy 1GB tölt le a one-drive. akkor is max 3gb. Rakjunk bele havi 3 GB youtube-ot. Akkor se éri el a havi 10-15Gb adatforgalmat. Szóval ... És mivel minden megtettem amit szerintem meg lehet tenni, ennek ellenére ezt tapasztalom, akkor itt valami más van. Csak nem tudom mi, és hogyan.

Új hozzászólás Aktív témák