Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vacs

    Topikgazda

    feloman: elég az sd kártya, de azt vedd figyelemebe, hogy ha sok a fa, bokor, sövény stb és fúj a szél, akkor a kamera folyamatosan rögzíteni fog, mert mozgásnak érzékeli majd.
    Egy kicsit komolyabb emberi arc és testet is felismerő kamera jobb lenne talán.

    t.zolka: az YCC365 app ennyire fos, a topikban is volt már róla szó, hogy nem ajánlott, vásárlás előtt el kellett volna olvasnod az összefoglalóban lévő "Milyen kamerát rendeljek Kínából, amihez normálisan működő mobil app tartozik?" leírást!
    Igen az a rögzítő jó lehet, de egy apróság, hogy a mozgás érzékelést nem biztos, hogy be lehet kapcsolni.
    Ez majd csak beüzemelésnél derül ki!

    Pörp: a kínai rögzítőkhöz való cms egy nagyon kis egyszerű program, élő képet remekül mutatja, de a vissza játszás része egy kaki!
    Nem fogod úgy látni a felvett fájlokat mint a rögzítőn!
    Kiválasztod a kamerát, az időpontot és rányomsz a keresésre. Bal alul kilistázza a rögzített fájlokat dupla kattra elindul, de mindig csak pici ablakban (dupla kattra kinagyítja), a lapozás fel/le gombbal éred el a többi fájlt, mert egy oldalra nem fér ki az összes.
    Ez így elég fura, ezért én inkább az XMEye mobilos appban szoktam visszanézni!
    Másik app nincs (kérdeztem a magyar forgalmazót is), én kb 4-5 félét próbáltam, de egyik sem működött.

    (^)(>.<)(^)

Új hozzászólás Aktív témák