Hirdetés

Hirdetés

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Dani82 #32500 üzenetére

    Fehérváron. :D Budai út 86. Annyira megéri ez a szerdai bevásárlás, hogy viszonteladók is járnak ilyenkor! Harapós, erőszakos nénikék foggal-körömmel kiragadnak annyi ruhát, amennyit elbírnak, aztán viszik a piacra, és eladják 5x annyiért. Sztem több beszólást lehet tőlük kapni, ha véletlenül Te is megfogtál egy ruhát előlük, mint bármelyik konditeremben. Bunni is befosn@ tőlük sztem. :DDD Tudják, hogy nem fogod őket megütni, ezért akkora arcuk van, mintha női Hulkok lennének.

    Ingek is vannak amúgy, túrtam egy Jason Statham-félét már. Olyasmit, mint amit a Crankban hordott. :K

    Igen, ált. mindenütt fel lehet próbálni a ruhákat, talán csak a legmenőbb helyeken nem. :N :F
    Tipo16V: Te viszont túlteszel rajtam is. Azért ha már turiban lehet olcsón vásárolni, vehetnél sztem még kettőt legalább.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák