Hirdetés

Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz Boxer001 #23063 üzenetére

    Ha válszolnom kellene, akkor azt mondanám, hogy túlzásba viszed a patkánykodást, szerintem, miközben azt sem tudjuk, hogy edzel-e, ha igen, akkor meg értél-e már valami eredményt, vagy csak annyi közöd van a gyúráshoz, hogy a gyúrós topikban szólogatsz be mindenkinek ;)

    Ezt a szégyent (ott voltam természetsen tegnap az utcán is és a stadionban is) nem tudom poénra venni. 1899 óta, amikor a Fradit megalapították, azóta nem volt olyan, hogy a dózsa 6-os gólkülönbséggel verte volna a Fradit. Soha. Ez tragédia, szégyen, gyalázat, ezek a senkiházi játékosok szégyent hoztak a Ferencváros nevére, történelmére. Nektek ez csak egy meccseredmény, amit a fotelből, meleg szobából megtekintve summáztok, majd továbbkapcsoltok a tv-ben. Másnak a Derbi mást jelent, mindent jelent. Egy fociszurkolónak ez az év legfontosabb napja. Nem vitatkozom, megérdemelten nyert a dózsa. De ebből a történelmi szégyenből poént csinálni, szerintem nem a legjobb ötlet, legalábbis én nem tudok rajta röhögni, "bocs" ezért.

Aktív témák