Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz Backspace #41671 üzenetére

    Szuper akkor télre a legolcsóbb méretű 17-es nem defekttűrőt tenném fel azok közül. Télre jobb a keskenyebb, ugyan szárazon nem tapad olyan jól de vízen (kisebb vízkiszorítása) és hóban jobb a keskenyebb gumi.

    A nem defekttűrő gumi kisebb terhelés ad a futóműnek (könnyebb is és kevésbé dolgoztatja a futóművet).

    [ Szerkesztve ]

    #nincsbennetarcsi

  • 8

    senior tag

    válasz Backspace #41671 üzenetére

    Igen, a kisebb felnin ballonosabb a gumi, és már egy méret lefelé is sokkal komfortosabb, pláne kettő + kisebb aquaplanning veszély + olcsóbb is. Ha találsz az autódon tetsző 17" felnit akkor mindenképpen azt javaslom.

    A kukachoz akkor rögtön ajánlok egy kis kompresszort is, most 5000Ft a lidlben, ilyen minőségűeket 10 körül kapni. Nekem van egy korábbi változata, kitűnően működik, leengedett autógumit 6-7 perc alatt 2 barra fújja.

    Nem olyan régen a kukac mentett meg attól hogy mankókerék 80km/h egész hétvégén és/vagy vasárnap nyitvatartó gumis keresés 300km-re hazulról (szombat éjszaka). Egyik kanyar után hallom hogy ütemesen kopog valami, az egyik gumiba beleállt egy csavar. Út szélén felemeltem azt a sarkot az emelővel, kihúztam a csavart, már tettem is be a helyére a kukacot. Volt még valamennyi nyomás a gumiban, gondoltam nem szórakozom az én kis kompresszorommal mert 10 percre volt a kövi benzinkút, ott felfújtam, utána 10.000km-t mentem még azzal a gumival mielőtt elkopott.

    [ Szerkesztve ]

    50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

Új hozzászólás Aktív témák